O mnie

Photo Credit: GreySeal

O mnie

Dzień dobry,

nazywam się Marcin GreySeal Rzepecki i mieszkam w Lublinie. Założony przeze mnie blog GreySealTechnology.com to kompromis pomiędzy ekshibicjonizmem formy wypowiedzi a potrzebą zachowania minimum prywatności. Oczywiście z punktu widzenia narzędzia whois czy technik ocr jest to zadanie nieco karkołomne, może nawet śmieszne. Jednak mądry kompromis ma to do siebie, że nie musi oznaczać podawania “na tacy” wszystkich danych.

Kolejny blog o systemie GNU/Linux? Nie. Mam nadzieję, że uda mi się przemycić tu uwagi, których punktem wyjścia jest FLOSS (wolność i otwartość oprogramowania) oraz to, czy cechy te można wykorzystać w innych dziedzinach życia. GNU/Linux jest tylko jednym z luźnych tematów. Konsekwencją rozszerzenia tematyki jest użycie jako loga “czegoś” innego niż pingwin.

Spieszę też i uspokajam wszystkich fanów pingwina. Foki szare zdecydowanie nie żywią się pingwinami. To gatunki zamieszkujące przeciwne półkule. A nawet jeśli spotka się pingwin z lampartem morskim (kuzyn foki), to “Operacja: Antarktyda” jest najlepszym przykładem, że pomiędzy pingwinami i fokowatymi może zdarzyć się przyjaźń (szukaj: naiwny Szeregowy).